Wspaniali ludzie o wielkim sercu i wysokiej świadomości. Doskonale wiedzą, że orientacja na dawanie i dzielenie się z innymi jest koniecznym warunkiem sukcesu. Do takich ludzi należy przyszłość. To zaszczyt móc grać w Waszej drużynie.

 


Tatiana Jewsiejewa
Stowarzyszenie Ścieżka Serca

 

Z pełną odpowiedzialnością gorąco polecam każdemu stowarzyszeniu/fundacji nawiązanie współpracy z Idea Fair Play. Wyjątkowo kompetentny i sympatyczny zespół zaproponował nam wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania na pozyskanie funduszy , które mimo początkowych wątpliwości okazało się strzałem w dziesiątkę.

 


Magdalena Jarecka
Fundacja W Związku z Rakiem

 

Idea Fair Play idealnie wpisuje się w strategię działania naszej fundacji. Jest to jedno z narzędzi jakie stosujemy w celu pozyskiwania środków na działalność. Dodatkową zaletą jest również ułatwienie kontaktu z darczyńcami i utrzymanie długotrwałych z nimi relacji. System jest przygotowany kompleksowo i prosty w obsłudze.

 


Marek Szymański
Fundacja Kamienica1

 

Dobre pomysły czekają za niemal każdym rogiem. Wyzwaniem jest właściwie wcielić je w życie, czyli odpowiedzialnie, zrozumiale dla innych, z właściwym efektem. I tak jest właśnie w przypadku Idea Fair Play. Mechanizm jest bardzo czytelny, wsparcie dla organizacji świetnie zorganizowane, a całość świetnie rokuje. Trzymamy kciuki!

 


Marcin Milczarski
Fundacja Hospicjum Onkologiczne

 

Wspaniała inicjatywa, której serdecznie gratuluję i polecam. 
Mili i pomocni ludzie, pozostający ze mną w stałym kontakcie.
Przyłączam się do „społecznie odpowiedzialnych”.

 


Marlena Piekarska-Olszówka
Fundacja Willa Jasny Dom
 

 

Jedynie idee pozwalają posuwać się naprzód, zawierają w sobie nadzwyczajne człowieczeństwo, napełniają głowę i serce radością.
Taka idea to właśnie Idea Fair Play.
Poprzez nasze własne korzyści z ubezpieczenia możemy wesprzeć organizacje, które innym niosą pomoc lub jednostkę, która pomocy potrzebuje.
Idea przyszłościowa – która równocześnie zaspokaja potrzebę naszego serca i naszej kieszeni.
I pewność, ze ubezpieczenie będzie z najlepszego źródła.
I świadomość ze Idea Fair Play oprócz kompetencji posiada rownież serce.


Iveta Spolnikova
Fundacja Salemander
 

 

Najlepszym elementem Idea Fair Play są ludzie. Nie dość, że czynią dobro to jeszcze robią to w sposób profesjonalny i ludzki. Każdy kontakt to pewność, że Twoja sprawa zostanie załatwiona w 100 % i będziesz zadowolony, niezależnie czy jesteś klientem czy organizacją pozarządową.

 


Bartek Wróbel
Fundacja Normalna Przyszłość

 

Chcesz pomagać innym na co dzień? Dzięki Idea Fair Play nie musisz wychodzić z domu. Zamawiając niezbędne w XXI wieku produkty (np. OC samochodu), część darowizny przeznaczana jest wybranej przez Ciebie organizacji. To takie proste! Ty+ Idea = konkretna pomoc. Bez Ciebie to się nie uda :) Bądź społecznie odpowiedzialny i pomagaj!

 


Ania
Aktywny darczyńca

--> --> -->