Fundacja "Normalna Przyszłość"

Organizacja
Dołączyła: 27.11.2015 | ID: 92
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Pewnego dnia przyszła do naszej Fundacji Pani, która przytłoczona wieloma porażkami w poszukiwaniu pracy straciła wiarę, że kiedykolwiek uda się jej znaleźć zatrudnienie. Okazało się, że wystarczy poprawić CV i dodać pewności siebie i sukces murowany. Dziś Pani Małgorzata świetnie sobie daje radę, jest samodzielna, aktywna i pełna chęci do działania a na dodatek sama zaczęła pomagać innym. Pokazuje nam to, że nasza praca ma sens!

W tym roku Fundacja Normalna Przyszłość obchodziła 11-lecie istnienia. W trakcie swojej działalności realizowaliśmy wiele projektów, jednak nasze działania zawsze koncentrowały się wokół pomocy osobom niepełnosprawnym. 
Dzięki nam wiele osób niepełnosprawnych stało się niezależnymi życiowo i finansowo osobami, a ich umiejętności i kwalifikacje są wysoko cenione przez potencjalnych pracodawców. Działania Fundacji są sukcesywnie poszerzane o kolejne aspekty życia osób niepełnosprawnych.
Fundacja jest prowadzona i zarządzana wyłącznie przez osoby niepełnosprawne, co pozwala nam lepiej zrozumieć i odpowiedzieć na potrzeby innych osób w podobnej sytuacji.

Obecnie w Polsce jest około 4 milionów osób niepełnosprawnych zdolnych do podjęcia pracy z czego tylko 20% rzeczywiście pracuje zawodowo. Niestety pozostali są na utrzymaniu państwa, co oznacza, że nas wszystkich. Z naszego doświadczenia wiemy, że przy odpowiednim wsparciu zdecydowanie więcej ludzi byłoby samodzielnych. Pozostając obojętnymi wobec tej sytuacji potencjał tych osób będzie niewykorzystany. My zmieniamy ten stan rzeczy i chcemy nadal to robić, jednak bez Państwa wsparcia nie będzie to dłużej możliwe. Wcale nie musi tak być!

Pamiętajcie - Mocny kręgosłup nie gwarantuje tego, iż przez całe życie wytrzymasz bez wsparcia. Wspomóż nasze działania i zmieniaj z nami rzeczywistość! Każda suma przybliża nas do sukcesu wielu osób.

Nazwa
Fundacja "Normalna Przyszłość"
Miasto
Warszawa
Kod pocztowy
04-028
Ulica
Aleja Stanów Zjednoczonych 53
Telefon
794158705

NIP
526-275-14-83
REGON
015679187
KRS
0000197482

Strona www
http://www.normalnaprzyszlosc.org
Strona fanpage
https://www.facebook.com/fundacjanormalnaprzyszlosc/
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
--> --> -->