Idea Fair Play została wyróżniona w branżowym czasopiśmie “Strażak”, gdzie Pan Krzysztof Datta, komendant ZOSP RP w Karsinie polecił innym jednostkom ochotniczej straży pożarnej skorzystanie z tego przełomowego sposobu finansowania jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Dziękujemy za ten wartościowy artykuł i zapraszamy do współpracy.

Przeczytaj cały artykuł


Magazyn Strażak

 

Nasz projekt przełomowego finansowania organizacji został wyróżniony przez portal Onet.pl. "To pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce – działania biznesu nastawione na pomoc, a nie na maksymalizację zysku" - czytamy w artykule.

Przeczytaj cały artykuł


Onet.pl

 

Mieliśmy zaszczyt opowiedzieć redakcji Gazety Wrocławskiej o projekcie Idea Fair Play, o tym jak to się zaczęło i jak każdy z nas może szybko i bezkosztowo zacząć wspierać wybraną Organizację Pozarządową.

Przeczytaj cały artykuł


Gazeta Wrocławska

 

Kolejny raz doceniono nasz projekt - tym razem Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego w Obornikach Śląskich umieścił artykuł o nas i o naszych działaniach.

Przeczytaj cały artykuł

 


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego w Obornikach Śląskich

 

Ku naszej wielkiej radości zostaliśmy zaproszeni do Akademickiego Radia LUZ aby opowiedzieć o budowaniu Społecznej Odpowiedzialności.

Posłuchaj audycję

 


Akademickie Radio LUZ

 

"...Projekt Idea Fair Play może całkiem zmienić oblicze wszelkich akcji wsparcia finansowego, ponieważ jest świetną alternatywą dla osób chcących w konkretny sposób pomóc drugiemu człowiekowi..."

Przeczytaj cały artykuł na bycseniorem.pl

 


Portal bycseniorem.pl

--> --> -->