Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt - Viva!

Organizacja
Dołączyła: 28.06.2016 | ID: 725
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt - Viva! w październiku 2010 roku zapoczątkowała kampanię o nazwie Akcja Zaginął Dom. Jest to inicjatywa, która wychodzi na przeciw osobom pomagającym zwierzętom, ale nie będącym zrzeszonymi w żadnej organizacji. Pomagamy pomagać, aby jeszcze więcej zwierząt zostało uratowanych z naszych ulic, miast, wsi, lasów... oraz każdego miejsca, gdzie nasi czworonożni przyjaciele cierpią ból, głód, choroby.

W 2019 roku akcja zmieniła nazwę na Ratuj Przyjaciela. Wierzymy, że nowa nazwa lepiej oddaje charakter działań, które podejmujemy w celu ratowania zwierząt. Ekipa oraz założenia kampanii pozostały bez zmian!

Akcja Ratuj Przyjaciela jest szeroko pojętym działaniem na rzecz zwiększenia ilości adopcji bezdomnych zwierząt. Chcemy poszerzyć wiedzę ludzi na temat nieszczęścia tysięcy zwierząt, które każdego roku tracą dom, by później resztę życia spędzić w schronisku. Niektóre z tych zwierząt nigdy do schroniska nie trafiają, umierają na ulicach miast lub na uliczkach wsi, w lasach i różnych innych miejscach gdzie jest zimno, głodno i bardzo samotnie...

Razem zdziałamy więcej :))

Jest to kampania, która nie ma za zadanie kojarzyć się z jedną organizacją czy schroniskiem, a jedynie z bezdomnymi, potrzebującymi pomocy zwierzakami. Jest to platforma łącząca działania tych, którzy pomogli i znaleźli się w trudnej sytuacji z tymi, którzy będąc wrażliwymi na los zwierząt chcą pomagać "pomagaczom"!

Prywatne osoby boją się odpowiedzialności jaka wiąże się z pomocą bezdomnemu zwierzakowi, dlatego tak wiele samotnych, rannych i przerażonych zwierząt wciąż umiera na ulicach.

Dajemy możliwość zorganizowania zbiórki funduszy na pomoc takiemu zwierzęciu. Nagłaśniamy te historie przez co zwiększamy ich szanse na znalezienie nowego domu i edukujemy ludzi jak mogą pomagać. Sprawiamy, że działalność na rzecz zwierząt przestaje wydawać się tak trudna.

Im więcej nas będzie tym więcej zdziałamy! Bo to właśnie MY - zwykli, prywatni ludzie, mamy największą siłę i to właśnie MY jesteśmy najczęściej tam gdzie zwierzę potrzebuje pomocy. Nie oglądajmy się na innych! Działajmy!!!

Ratuj Przyjaciela w miarę swoich możliwości pomaga również osobom, które mają swojego prywatnego zwierzaka, ale z powodów finansowych nie mogą opłacić mu np. drogiego leczenia. Nie odwracamy się od nich jeśli naprawdę kochają swojego pupila i naprawdę są w trudnej sytuacji - pomagamy! Bo kiedyś może przyjść taka chwila, w której każdy z nas może potrzebować pomocy?


Nazwa
Fundacja Viva! - Akcja Dla Zwierząt
Miasto
Warszawa
Kod pocztowy
03-772
Ulica
Ul. Kawęczyńska 16/39
Telefon
506357299

NIP
525-21-91-290
REGON
016409834
KRS
0000135274

Strona www
http://www.ratujprzyjaciela.pl
Strona fanpage
https://www.facebook.com/RatujPrzyjaciela/
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
--> --> -->