Stowarzyszenie UNICORN

Organizacja
Dołączyła: 13.03.2018 | ID: 1253
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Stowarzyszenie UNICORN od niemal 20 lat organizuje pomoc i wsparcie psychologiczne dla chorych na nowotwory i ich bliskich.  Jako jedyni dysponujemy tak szerokim doświadczeniem i profesjonalną kadrą, która nie tylko z pasja i zaangażowaniem pracuje z Pacjentami, ale z sukcesami realizuje projekty podnoszące jakość i świadomość życia ludzi zdrowych.

Organizujemy Forum na rzecz Pacjenta onkologicznego, na które serdecznie zapraszamy zarówno Pacjentów jak i instytucje działające na rzecz naszych beneficjentów. Każdego roku odwiedza nas kilkaset osób, organizacji, media oraz współpracujące z nami firmy. Zapraszamy do współpracy firmy na co dzień działające na rzecz naszych beneficjentów! Kolejne Forum już wiosną przyszłego roku w Warszawie!

Nasze działania na rzecz chorych  organizujemy bezpłatnie, a niekiedy w taki sposób, aby  ponosili oni  minimalne koszty (najczęściej związane jedynie z noclegiem i wyżywieniem lub wynajęciem sali).

W Krakowie dysponujemy ośrodkiem stacjonarnym ? Centrum Psychoonkologii UNICORN, gdzie przyjmujemy chorych z całego kraju na tygodniowe warsztaty rehabilitacji psychofizycznej, a także na szereg wykładów i konsultacji.

Chcemy jednak realizować podobne działania w innych miastach Polski i rozpoczęliśmy taki projekt w 2017 roku. Widzimy ogromną, rosnącą potrzebę naszych działań i tworzenia podobnych ośrodków w innych niż Kraków ? miastach. Przymierzamy się zatem do organizacji Centrum Psychoonkologii w Warszawie i rozbudowanego systemu wsparcia w całej Polsce. Zachęcamy do wsparcia naszych działań oraz korzystania z szerokiej oferty Stowarzyszenia dostępnej na:                       www.unicorn.org.pl

Nazwa
Stowarzyszenie UNICORN
Miasto
Kraków
Kod pocztowy
31-501
Ulica
Zielony Dół 4
Telefon
124251102

NIP
675 12 13 389
REGON
357025740
KRS
0000118043

Strona www
http://www.unicorn.org.pl
Strona fanpage
https://www.facebook.com/StowarzyszenieUnicorn/
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU