Fundacja Przytul Kota

Organizacja
Dołączyła: 19.05.2016 | ID: 426
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja
Fundacja Przytul Kota powstała w październiku 2015 roku. Naszym celem jest niesienie pomocy, ochrona oraz poprawa warunków bytowania kotów wolno żyjących, bezdomnych, najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych.
Poszukujemy ciepłych i bezpiecznych domów oraz odpowiedzialnych opiekunów dla naszych podopiecznych. Wdrażamy program sterylizacji kotów wolno żyjących, uważając go za najbardziej efektywny i humanitarny sposób ograniczania liczby bezdomnych i niechcianych zwierząt. Wspieramy również karmicieli w opiece nad kotami wolno żyjącymi, tj. w sterylizacjach, pokarmie dla kotów oraz budowaniu budek. Tworzymy domy tymczasowe we własnych mieszkaniach oraz prowadzimy miejsce specjalne ? Mruczarnię, czyli namiastkę domu, bezpieczną przystań, w której koty czekają na tego jedynego, wymarzonego człowieka.
Działamy na zasadach wolontariatu, całkowicie charytatywnie w oparciu o hojność darczyńców. Współpracujemy z ludźmi, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. Kochamy koty i szczególną uwagę poświęcamy właśnie nim, ale nie zapominamy o żadnym innym zwierzęciu potrzebującym pomocy.

???? Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę?..? Art.1 Ustawa o Ochronie Zwierząt

Nazwa
Przytul Kota
Miasto
Łódź
Kod pocztowy
91-163
Ulica
Kotarbińskiego 19

NIP
9471985885
REGON
362841532
KRS
0000582607

Strona www
http://www.przytulkota.pl
Strona fanpage
https://www.facebook.com/FundacjaPrzytulKota/
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
--> --> -->