Klub Sportowy PLAY Ostróda

Klub sportowy
Dołączyła: 28.08.2017 | ID: 1056
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Kupując ubezpieczenie wspierasz Akademię Piłki Ręcznej PLAY, która działa w ramach Klubu Sportowego PLAY Ostróda.


Ideą Akademii Piłki Ręcznej PLAY jest wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport i kulturę fizyczną.

Akademię powołano w ramach projektu realizowanego przez Klub Sportowy PLAY, którego celem jest popularyzacja piłki ręcznej wśród dzieci i młodzieży oraz aktywizacja rodziców do większego udziału w wychowaniu dzieci poprzez sport.
Chcemy również udowodnić, że zajęcia nie muszą być wcale nudne i monotonne. Ciekawy dobór ćwiczeń i zabaw sprawi, że dzieci z niecierpliwością będą wyczekiwały na kolejne zajęcia.

Rolą Akademii jest zadbanie o aktywne spędzanie wolnego czasu, kształtowanie umiejętności pracy w grupie oraz promocję idei pro zdrowotnych wśród dzieci z naszego najbliższego otoczenia.

Sport i wychowanie fizyczne mają fundamentalny wpływ na rozwój dzieci. Oprócz oczywistych korzyści dla zdrowia, dzieci zyskują wiedzę i doświadczenie na temat uczciwości, pracy zespołowej, fair play oraz szacunku do innych.

Zadania Akademii są związane z dążeniem do osiągnięcia jednego z głównych celów wieloletniego treningu ? profesjonalnego przygotowania zawodniczek i zawodników do startu w zawodach szczebla regionalnego, ogólnopolskiego i międzynarodowego oraz podniesienie poziomu sportowego w naszym mieście i regionie.

Liczymy na Waszą pomoc.


Nazwa
KS PLAY Ostróda
Miasto
Ostróda
Kod pocztowy
14-100
Ulica
Ul. Jana Iii Sobieskiego 9/203
Telefon
896502525

NIP
7412143882
REGON
368102630
KRS
000000000

Strona www
http://www.playostroda.pl
Strona fanpage
http://www.facebook.com/KSPLAYOstroda
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU