Fundacja Kasisi

Organizacja
Dołączyła: 18.05.2016 | ID: 421
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Kasisi to miejscowość w Zambii, w której znajduje się sierociniec dla dzieci. Wyjątkowe miejsce, w którym dzieci porzucone przez rodziców, chore na AIDS i osierocone mają swój nowy, prawdziwy dom. 
Szymon Hołownia odkrył to miejsce i 11 kwietnia 2013 roku powołał do życia Fundację Kasisi. Już po roku naszej działalności znaleźliśmy się w grupie liderów wśród polskich fundacji. 

Fundacja opiera swoje działania na ?crowdfundingu? ? modlitewnym, emocjonalnym i finansowym. Nie chcemy prosić niewielu o wiele, wierzymy w siłę wielu dających odrobinęwestchnienie do Opatrzności, ?lajk? na Facebooku czy dosłownie parę złotych (ale regularnie, np. raz na miesiąc).

Działaniom Fundacji przyświeca idea, że ?świat został tak urządzony, że każdy ma coś, ale nikt nie ma wszystkiego?. Chcemy pokazać, że w pomaganiu innym nie chodzi wcale o litość, ale o spotkanie i o szczęście płynące z tego, że dając, realnie zmieniamy świat. My możemy podzielić się z dziećmi z Kasisi tym, co mamy, a one podzielą się z nami sobą. Dzięki takiej wymianie Kasisi każdego dnia staje się miejscem kipiącym życiem i radością. Choć mieszkające tam dzieci nie zawsze są zdrowe, a prawie zawsze są pod finansową kreską, to promieniują takim szczęściem, że absolutnie każdy, kto tu przyjeżdża, myśli tylko o tym, kiedy będzie mógł do nich wrócić.Nazwa
Fundacja Kasisi
Miasto
Warszawa
Kod pocztowy
04-694
Ulica
Pomiechowska 47/14
Telefon
505365505

NIP
952-21-24-295
REGON
146626628
KRS
0000457951

Strona www
http://www.fundacjakasisi.pl
Strona fanpage
https://www.facebook.com/fundacjakasisi/?ref=bookmarks
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
--> --> -->