Podopieczny
Dołączyła: 19.11.2015 | ID: 86
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Pomóż Jakubowi zdobyć jego własny biegun. Biegun, który nazywa się samodzielność?

 

 

 

? - Mamo ? to niesprawiedliwe, że jestem chory. Bóg jest niesprawiedliwy, że na to pozwala. Mam chorą głowę, serce i wszystko inne!

 

  - Ale mi to nie przeszkadza- odpowiadam . Mam najwspanialszego synka na świecie!

 

  - Mamo, nie jestem wspaniały, bo jestem zepsuty przez chorobę!?

 

Moje serce w takich momentach, rozpada się na kawałki!

 

Jestem mamą Jakuba. Mój synek urodził się 12.11.2005 z rzadką , sporadyczną chorobą genetyczną ? Zespołem  Klinefeltera. W pierwszym miesiącu życia u Kubusia wykryto Epilepsję. Z czasem, gdy rósł, nasza szpitalna kartoteka ? rosła niestety razem z nim. Autyzm Atypowy, Niedomykalność Zastawki Trójdzielnej, Wada wymowy ?

 

Każdy dzień wypełniony jest rehabilitacją, a tym samym walką o jego samodzielność.

Większość Mam zaprowadza swoje dzieci na : kursy językowe, zajęcia sportowe, czy np. lekcje muzyki. My z Kubusiem biegamy od endokrynologa  do psychologa. Od neurologa do genetyka. Zajęcia  u logopedy, przeplatają się z wizytami fizykoterapeuty. Jakub uczęszcza też na hipoterapię, ale na nią też powoli zaczyna brakować pieniędzy. Choć miłość każdego dnia rośnie ? nie da się ukryć że choroba uszczupla budżet.

 

Teraz stanęłam przed najbrutalniejszym murem ? brakiem pieniędzy!

 

Dlatego potrzebujemy wsparcia finansowego, by móc w przyszłym roku wyjechać na turnus rehabilitacyjny, który jest uzupełnieniem bieżącej rehabilitacji. Koszt takiego turnusu to 4.000zł. Udział w nim to najlepsze co może spotkać niepełnosprawne dziecko. Efekty wielogodzinnej stymulacji ciała każdego dnia na turnusie, porównywalne są do kilkumiesięcznej pracy z rehabilitantem w domu. To niesamowity zastrzyk energii, ale i promyk nadziei na uzyskanie samodzielności.

 

Dzięki Tobie możemy pomóc Jakubowi zdobyć jego własny biegun.

 

 Każda wpłata będzie niczym ścieżka prowadząca  go na sam szczyt.

Nazwa
Jakub Popko
Miasto
Wrocław
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU