Fundacja Mogę się uczyć

Organizacja
Dołączyła: 17.05.2016 | ID: 401
ZACZNIJ WSPIERAĆ
Konto potwierdzone
Organizacja

Naszym priorytetem jest działanie z poszanowaniem kultury Masajów i społeczności obecnych na terenie wsparcia. Działamy ramię w ramię by pomysły i możliwości się nie mijały. Pragniemy uzupełniać potrzeby mieszkańców w zakresie jakim by sobie tego życzyli, inspirując się nawzajem. Działamy  we wspólnym poszanowaniu i w trosce o godność każdego z beneficjentów.

Wspieramy obecnie dzieci chodzące do szkoły Osimlai Gifted Hands School, poprzez opłacanie czesnego i wyżywienia w szkole, zakup obowiązkowych mundurków, a także pomocy i przyborów szkolnych. Zebrane środki z konta Fundacji przelewane są wprost na konto szkoły z konkretnym określeniem wydatkowania.

Wpłaty, których przeznaczeniem jest opłacenie czesnego, wydatkowanie są na wypłaty dla nauczycieli oraz inwestowane w remonty i rozbudowę infrastruktury szkoły.

Wspieramy także samą placówkę, przekazując środki na zakup wyposażenia, dożywianie dzieci, zakup wody do szkoły i inne. Prowadzimy także dwa kluby kobiet, których celem jest usamodzielnienie się finansowe mam.

Naszym celem jest niezależność społeczności Masajskiej z okręgu Ildamat od wsparcia z zewnątrz. Działania, które chcemy podjąć, to m.in. prowadzenie warsztatów dla kobiet i mężczyzn, stworzenie miejsc pracy, stworzenie punktu medycznego.


Działamy non-profit. Koszty jakie ponosimy to w głównej mierze opłacenie prowadzenia księgowości oraz opłaty bankowe.

Nazwa
Fundacja Mogę się uczyć
Miasto
Bydgoszcz
Kod pocztowy
85-342
Ulica
Nasypowa 51
Telefon
798828818

NIP
9671363071
REGON
360787136
KRS
0000543750

Strona www
http://mogesieuczyc.pl/
Strona fanpage
https://www.facebook.com/MogeSieUczyc/
Funkcja dostępna już wkrótce!

przez dotpay.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
--> --> -->