05.02.2021

 Znalezione obrazy dla zapytania: fundacja mamy serceFundacja Mamy Serce organizuje Wirtualny Bieg Charytatywny Mamy Serce W Jednym Rytmie

 

Fundacja Mamy Serce działa już od 9 lat. Jej główną misją jest pomoc dzieciom, które urodziły się z wadami serca. Organizacja zapewnia rodzinom wsparcie psychologiczne oraz dofinansowuje zabiegi, pobyt w szpitalu i sprzęt kardiologiczny, aby choć trochę ułatwić podopiecznym życie. 

 

Na czym polega Wirtualny Bieg Charytatywny?

Wydarzenie ma być okazją do szerzenia wiedzy o wadach serca, chwilą na refleksję jak i zachętą do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. 

Aby zapisać się na bieg należy to zrobić na stronie  www.protimer.pl/zapisy. Wpisowe wynosi od 20-50 zł. Bieg odbędzie się w dniach 13-14 lutego 2021.

W tych dniach wszyscy chętni mają za zadanie przebiec dowolny dystans (dowolnym sposobem, może być nawet bieżnia!), udokumentować swój bieg (np. zrzut ekranu z aplikacji mierzącej dystans) i podzielić się swoim wynikiem na wydarzeniu na FB pod hasztagami #FundacjaMamySerce i #BiegMamySerceWJednym Rytmie.

 

Więcej szczegółów na stronie organizacji:

https://www.mamyserce.org.pl/archiwum/bieg-charytatywny

 

 

Pamiętajcie, że fundację Mamy Serce możecie wspierać za naszym pośrednictwem. 

 
 
 

Znalezione obrazy dla zapytania: uniwersytet dzieciUniwersytet Dzieci otwiera nowe specjalizacje!

 

Uniwersytet Dzieci to organizacja, która organizuje wykłady i warsztaty dla dzieci prowadzone przez naukowców i ekspertów z różnych dziedzin. Fundacja ma swoje punkty w największych Polskich miastach, ale obecnie wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie, dlatego na warsztaty może zapisać się każdy!

  Nowe specjalizacje pojawiły się na kierunku Mistrz i Uczeń. Rekrutacja trwa do 8 lutego!
 W ramach nowych zajęć dzieciaki mogą zapisywać się między innymi na: astronomię, kryminalistykę, fotografię, modelowanie przestrzenne - druk 3D (Kraków), aktorstwo, dietetykę, produkcję muzyczną, programowanie gier (Warszawa), animacja, genetyka (Olsztyn), robotyka, psychologia społeczna (Wrocław).
 

Na kierunki Nauka do kwadratu również pojawiły się nowe specjalizacje. Rekrutacja trwa do 8 lutego. W Krakowie odbędą się zajęcia z filmoznawstwa, ekologii, reportażu czy zarządzania projektem. 

 

Pamiętajcie, że Uniwersytet Dzieci możecie wspierać za naszym pośrednictwem.

 
 
 

 

PZU zostało oficjalnym sponsorem Igi Świątek!

 

Iga Świątek to pierwsza polska tenisistka, która wygrała wielkoszlemowy turniej French Open. Właśnie rusza kolejny wielkoszlemowy turniej - Australian Open, gdzie Iga zagra w stroju z logo PZU. Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU objęło Igę patronatem na najbliższe 3 lata. 

 

– Jestem szczęśliwa, że mam wsparcie tak poważnej firmy jak PZU. Dzięki temu będę mogła skupić się na pracy na korcie, by dostarczyć kibicom wielu wspaniałych sportowych emocji. Za tydzień zagram w wielkoszlemowym turnieju Australian Open i już czuję wsparcie fanów z Polski – mówi Iga Świątek.

 

PZU to jeden z największych ubezpieczycieli na polskim rynku. Tradycje PZU SA sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Na Giełdzie Papierów Wartościowych PZU od debiutu znajduje się w czołówce najwyżej wycenianych i najbardziej płynnych spółek. Grupa PZU świadczy usługi dla 22 milionów klientów w pięciu krajach. 

 

 

Zobacz wszystkie aktualności